Het strand en de duinen zijn op loopafstand en de bewoners zien graag het strandgevoel terug in hun landelijke tuin met fraaie grassen en planten die natuurlijk voorkomen in de omgeving.
De keuze voor deze beplanting heeft niet alleen een uiterlijke functie. De weersomstandigheden aan zee zijn namelijk verschillend van het binnenland. Wind en zon gedragen zich anders en hier zijn deze natuurlijke grassen en planten op ingesteld. De trap vereffent het hoogteverschil in deze bijzondere buitenruimte. De houten palen sluiten aan bij de omgeving, terwijl tegels in grijstint terugkomen in het terras. Het grasvlak wordt creatief onderbroken door de staptegels. Op de zorgvuldig ingerichte veranda is het goed toeven, na een fijne strandwandeling. De haard met rookkanaal is een echte eyecatcher. Genieten in de natuur.
Maak kennis met de Champions of Luxury en ontdek wat wij voor je kunnen betekenen.
We reageren binnen 1 werkdag
De Rijnvaartweg is vanaf 23 januari tot en met 30 juni afgesloten. We adviseren je via de Maasdijk te rijden. Vanaf de Koningin Julianaweg kun je ons wel bereiken.
© 2021 Don Hoveniers
© 2021 Don Hoveniers