In deze moderne, strakke tuin vind je veel groen en diverse terrassen wat de tuin ruimtelijk en overzichtelijk maakt. De juiste combinatie van robuuste potten, diversiteit in verharding, materialen en beplanting zorgen ervoor dat de tuin in perfecte balans is. Een ware groene oase van rust aan het water.
De royale oprit is aangelegd met gebakken klinkers die goed passen bij de omliggende beplanting. Doordat de oprit ruimtelijk is opgezet kunnen hier zeker 4 auto’s parkeren. In de voortuin is onder andere een prachtige Pergola en veel groen gesitueerd.
Door de luxe tuinkamer met glazen schuifwanden is er volledige aansluiting en zicht op het weelderige groen van de buitenruimte. Het lamellen dak van de tuinkamer maakt het mogelijk om jaarrond te genieten van de tuin en het ultieme buitengevoel.
Maak kennis met de Champions of Luxury en ontdek wat wij voor je kunnen betekenen.
We reageren binnen 1 werkdag
De Rijnvaartweg is vanaf 23 januari tot en met 30 september afgesloten. We adviseren je via de Maasdijk te rijden. Vanaf de Koningin Julianaweg kun je ons wel bereiken.
© 2021 Don Hoveniers
© 2021 Don Hoveniers